O nás

Auto Koutek

Společnost Auto Koutek, s. r. o. byla založena v roce 1996. Od počátku se úspěšně orientovala na prodej a servis osobních a užitkových vozů značky Renault, se kterou se brzy dostala do povědomí široké motoristické veřejnosti. Postupem času přidala do svého portfolia značky Dacia a Škoda. Dále se společnost od roku 2008 věnovala prodeji a servisu značky Hyundai, tato spolupráce byla však v roce 2018 ukončena.

V roce 2013 byl pro značku Škoda postaven zcela nový autosalon, první v Libereckém kraji, dle nového konceptu ŠKODA pro 21. století.

Ikona Dort

Již 26 let

na českém trhu

Ikona Garáž

1 500 aut

prodaných ročně

Ikona Dělník

97 zaměstnanců

řádně proškolených

Ikona Certifikace

Certifikace

mezinárodně uznávaná certifikace

V roce 2020 společnost navázala spolupráci s korejskou značkou SsangYong, čímž se stala osmým dealerem této značky v České republice. Značka SsangYong se zaměřuje na SUV vozy, přičemž u nás je samozřejmostí prodej i autorizovaný servis těchto vozidel. Salón SsangYong ve společnosti Auto Koutek s plochou cca 450 m2 je tím největším salónem v České Republice.

Nyní jsou v areálu salóny značek Renault, Dacia, ŠKOD, ŠKODA Plus a SsangYong, pro všechny jmenované značky jsme autorizovaní prodejci nových a ojetých vozidel, a poprodejních – servisních služeb. V roce 2013 byl pro značku Škoda postaven zcela nový autosalon, první v Libereckém kraji, dle nového konceptu ŠKODA pro 21. století.

Díky postupnému rozšiřování zastoupení dalších značek se tak společnost stala jedním z největším prodejcem nových vozů v Libereckém kraji.

V současné době se celý areál rozléhá na více jak dvou hektarech. Součástí areálu je moderní špičkové servisní zázemí s vlastní lakovnou, novou klempírnou a bezkontaktní myčkou.

O klientskou spokojenost se stará více než 80 zaměstnanců, kteří se těší na Vaši návštěvu nebo případnou poptávku námi nabízených služeb.

Jako základní model pro zvyšování kvality ve firmě Auto Koutek, byl vybrán model systému managementu kvality ISO, jehož základem je norma ČSN EN ISO 9001:2015. Tento model byl postaven na standardizaci, sledování a hodnocení všech procesů ovlivňujících kvalitu výsledné služby. Firma Auto Koutek je od roku 2001 nepřetržitě držitelem certifikátu ISO 9001. Certifikační firmou je Bureau Veritas Czech Republic, s.r.o.