Auto Koutek s.r.o.
Tanvaldská 1141
463 11, Liberec 30
tel: 485 161 295

Kontakty

Otevírací doba Po - Pá Sobota Neděle
Prodej 8:00 - 18:00 8:00 - 12:00 zavřeno
Servis 8:00 - 18:00 8:00 - 12:00 zavřeno


Kontaktujte nás na adrese info@autokoutek.cz








   Napište nám

Váš názor nás zajímá. Napište nám Vaše postřehy, dotazy nebo se jen zaregistrujte pro zasílání novinek o jednotlivých značkách.

Jméno *
Příjmení *  
Ulice
PSČ
Město *  
Telefon  
Email *  

* takto označené položky je nutné vyplnit

* Zvolte značku o které chcete zasílat novinky nebo které se týká Váš dotaz či názor:

Renault
Dacia
Škoda
Hyundai
   Vedení společnosti

Ing. Arnošt Koutek
jednatel
arnost.koutek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 606 628 990
 
 

   Hyundai

Prodej nových vozů tel.: 482 321 453

Daniela Roštejnská
vedoucí prodeje nových vozidel
daniela.rostejnska@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 044 764
Petr Tomín
prodejce nových vozů
petr.tomin@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 218 588
Petr Slezák
prodejce nových vozů
petr.slezak@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 364 847
Martina Resselová
asistentka prodejce nových vozů
martina.resselova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 725 187 855
 
 

Servis tel.: 482 321 451

Jan Houser
vedoucí servisních služeb
jan.houser@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 268 116
Petr Bitman
servisní poradce
petr.bitman@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 364 840
Josef Vondráček
servisní poradce
josef.vondracek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 602 846 252
Pavlína Karmazínová
asistentka servisních služeb
pavlina.karmazinova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 725 058 377
 
 

Prodej náhradních dílů tel.: 482 321 452

Michaela Potschová
prodejce náhradních dílů
michaela.potschova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 725 311 379
 
 

   Renault

Prodej nových vozů tel.: 485 161 333-4

Bronislav Kulich
vedoucí prodeje nových vozidel
bronislav.kulich.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 848
Jan Melich
prodejce nových vozů
jan.melich.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 727 944 650
Jan Slavíček
prodejce nových vozů
jan.slavicek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 364 846
Lucie Houserová
asistentka prodeje nových vozů
lucie.houserova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 485 161 295
 
 

Tomáš Kočí
prodejce ojetých vozů
tomas.koci@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 702 047 741
 
 

Servis tel.: 485 161 333-4

Pavel Niedermertl
vedoucí servisních služeb
pavel.niedermertl.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 842
Pavla Walterová
servisní poradce
pavla.walterova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 266 367
Radek Dvořák
servisní poradce
radek.dvorak.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 358 864
Martin Kašpar
servisní poradce klempírna / lakovna
martin.kaspar.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 725 556 141
Jan Šmolcnop
servisní poradce
jan.smolcnop.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 841
Jana Koušková
asistentka servisu
jana.kouskova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 485 161 333

Prodej náhradních dílů tel.: 482 313 431

Václav Horňák
vedoucí obchodu s náhradními díly
vaclav.hornak.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 482 313 431
Fax.: (+420) 485 161 335
Jiří Fanta
prodejce náhradních dílů
jiri.fanta.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 482 313 431
Fax.: (+420) 485 161 335
 

   Dacia

Prodej nových vozů tel.: 485 161 333-4

Petr Sluka
prodejce nových vozů
petr.sluka.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 602 189 665
Renata Vodičková
prodejce nových vozů
renata.vodickova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 727 813 298
Jan Král
prodejce nových vozů
jan.kral@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 702 179 857

Servis tel.: 485 161 333-4

Pavel Niedermertl
vedoucí servisních služeb
pavel.niedermertl.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 842
Pavla Walterová
servisní poradce
pavla.walterova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 266 367
Radek Dvořák
servisní poradce
radek.dvorak.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 358 864
Martin Kašpar
servisní poradce klempírna / lakovna
martin.kaspar.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 725 556 141
Jan Šmolcnop
servisní poradce
jan.smolcnop.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 724 364 841
Jana Koušková
asistentka servisu
jana.kouskova.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 485 161 333

Prodej náhradních dílů tel.: 482 313 431

Václav Horňák
vedoucí obchodu s náhradními díly
vaclav.hornak.koutek@dealer.renault.cz
Tel.: (+420) 482 313 431
 
 

   ŠKODA

Prodej nových vozů tel.: 482 313 436

Vojtěch Vlk
vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA
vojtech.vlk@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 725 522 051
Libor Benda
prodejce nových vozů ŠKODA
libor.benda@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 720 965 885
Pavel Heršálek
prodejce nových vozů ŠKODA
pavel.hersalek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 725 512 042
Romana Vykoukalová
disponentka
romana.vykoukalova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 520 015
 
 

Prodej ojetých vozů ŠKODA Plus:

Jaroslav Nedoma
vedoucí prodeje ojetých vozů
jaroslav.nedoma@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 812 918
Irena Jevická
prodejce ojetých vozů
irena.jevicka@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 720 951 837
Tomáš Kočí
prodejce ojetých vozů
tomas.koci@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 702 047 741

Servis tel.: 482 313 509

Jaroslav Koušek
vedoucí servisních služeb
jaroslav.kousek@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 727 927 578
Martin Třešňák
servisní poradce
martin.tresnak@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 602 377 737
Roman Peroutka
servisní poradce
roman.peroutka@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 720 951 255
Ivo Kopecký
servisní poradce
ivo.kopecky@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 602 593 032
Kristýna Nedorozčíková
asistentka servisu
kristyna.nedorozcikova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 727 814 724
 

Náhradní díly tel.: 482 313 509

Dagmar Richterová
sklad náhradních dílů
dagmar.richterova@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 725 005 994
Michal Liška
sklad náhradních dílů
michal.liska@autokoutek.cz
Tel.: (+420) 724 364 844
 
AUTO KOUTEK s.r.o., Liberec 30, Tanvaldská 1141, PSČ 463 11
IČO: 62245830, DIČ: CZ62245830
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8449

Hyundai auto Koutek s.r.o., Liberec30, Tanvaldská 1141, PSČ 463 11 Liberec
IČO: 01619837, DIČ: CZ01619837
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 32885